Categories

ROBOTYKA dla dzieci i młodzieży

Robotyka i informatyka to doskonały przykład na to, że nauka może być świetną zabawą. Wspólne budowanie robotów rozwija zdolność kreatywnego myślenia, poprawia spostrzegawczość i umiejętność analizowania problemów, a także poszerza wiedzę dziecka na temat dziedzin technicznych i przyrodniczych. Dla dzieci nauka jest czymś więcej niż nudnymi, szk...

Robotyka i informatyka to doskonały przykład na to, że nauka może być świetną zabawą. Wspólne budowanie robotów rozwija zdolność kreatywnego myślenia, poprawia spostrzegawczość i umiejętność analizowania problemów, a także poszerza wiedzę dziecka na temat dziedzin technicznych i przyrodniczych. Dla dzieci nauka jest czymś więcej niż nudnymi, szkolnymi lekcjami - jest pasjonującą przygodą, która trwa przez całe życie. 

 

Na organizowanych przez nas kursach dzieci uczą się pozornie skomplikowanej sztuki programowania komputerowego, zgłębiając tajniki matematyki i nauk przyrodniczych. Wszystko to bez zeszytów, czy podręczników - wystarczą nam laptopy i zestawy nowoczesnych klocków LEGO!

Aby dopasować się do potrzeb i dyspozycyjności naszych klientów, zajęcia organizowane są w formie: Kursów Miesięcznych oraz Semestralnych (już wkrótce!!!).  

RobotEC to zajęcia, podczas których roboty ożywają w rękach dzieci! Uczymy je jak zaprojektować, zbudować i zaprogramować robota.

Chcesz to sprawdzić? Zapisz swojego młodego inżyniera na nasze zajęcia!

 

 

Szczegółowe informacje znają Państwo na naszej stronie ROBOTYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Więcej

ROBOTYKA dla dzieci i młodzieży W tej kategorii nie ma produktów.