ROBOTYKA dla dzieci i młodzieży

Categories

ROBOTYKA dla dzieci i młodzieży

Robotyka i informatyka to doskonały przykład na to, że nauka może być świetną zabawą. Wspólne budowanie robotów rozwija zdolność kreatywnego myślenia, poprawia spostrzegawczość i umiejętność analizowania problemów, a także poszerza wiedzę dziecka na temat dziedzin technicznych i przyrodniczych. Dla dzieci nauka jest czymś więcej niż nudnymi, szk...

Robotyka i informatyka to doskonały przykład na to, że nauka może być świetną zabawą. Wspólne budowanie robotów rozwija zdolność kreatywnego myślenia, poprawia spostrzegawczość i umiejętność analizowania problemów, a także poszerza wiedzę dziecka na temat dziedzin technicznych i przyrodniczych. Dla dzieci nauka jest czymś więcej niż nudnymi, szkolnymi lekcjami - jest pasjonującą przygodą, która trwa przez całe życie. 

 

Na organizowanych przez nas kursach dzieci uczą się pozornie skomplikowanej sztuki programowania komputerowego, zgłębiając tajniki matematyki i nauk przyrodniczych. Wszystko to bez zeszytów, czy podręczników - wystarczą nam laptopy i zestawy nowoczesnych klocków LEGO!

RobotEC to zajęcia, podczas których roboty ożywają w rękach dzieci! Uczymy je jak zaprojektować, zbudować i zaprogramować robota.

Chcesz to sprawdzić? Zapisz swojego młodego inżyniera na nasze zajęcia!ZAPRASZAMY NA NOWE ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

DLA POCZĄTKUJĄCYCH LEGO WEDO 7-11 LAT - ZAPISY OD 4 MARCA BR.1. Zajęcia w soboty od 16.03.2024 - 3 godziny zegarowe

godz. 9:00-12:00 (1 raz w tygodniu)  

Grupa max. 8 osobowa

Cena za zajęcia: 960,00 zł


2. Zajęcia w środy od 20.03.2024 - 2 godziny zegarowe

godz. 16:30-18:30 (1 raz w tygodniu)  

Grupa max. 8 osobowa

Cena za zajęcia: 840,00 złROBOTEC - ul. Fabryczna 23A – II piętro pok. 202

 Warunkiem zapisania dziecka na wybrane zajęcia jest:

1. Wypełnienie i przesłanie mailem lub osobiście kompletu dokumentów zapisania dziecka na wybrane zajęcia (otrzymają je Państwo mailem)

2. Dostępna ilość wybranych miejsc w danym kursie (dostępność wolnych miejsc potwierdzamy mailem po przesłaniu do nas formularza zapisania dziecka na wybrane zajęcia)

3. Wniesienie opłaty za wybrane zajęcia na rachunek bankowy lub gotówką w kasie firmy w terminie 3 dni od zapisania dziecka.Więcej informacji pod nr tel. 607391416Więcej

ROBOTYKA dla dzieci i młodzieży W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie